Pure.Sink Prestige Dvojno RVS korito 70x40 cm 10mm radij podgradnja, vgradnja in nadgradnja PPG343440-02
Številka artikla 1208971239
Brezplačna dostava
Novi zalogi pričakovani 29-06-2026
Znamka
Serija
Barva Variacije
Nerjaveče jeklo
Pomivalno korito Velikost korita Variacije
340x400/340x400 mm 400x400/400x400 mm
214.000+ zadovoljnih strank
Enostavno vračilo v 30 dneh
Okolju prijazne možnosti dostave
Barvno obstojen
Vročinsko odporen
Odporen proti toplotnim šokom
Kakovost iz EU
Vse o tem izdelku
Informacije o izdelku
Pure.Sink Prestige dvojni nerjaveči pomivalni korit 70 x 40 cm, polmer 10 mm, vgradnja pod pultom, vgradnja v pult in nad pultom PPG343440-02
Značilnosti:
  • Barva: nerjaveče jeklo
  • Oblika: gladko, ravno dno
  • Higienski in praktični: enostaven za čiščenje in brez nabiranja umazanije
  • Material: visokokakovostno nerjaveče jeklo 18/10
  • Rob: Zaradi 1 mm ravnega roba je popolnoma primeren za vgradnjo
  • Montaža: Primeren tudi za vgradnjo pod pultom in nad pultom
  • Dimenzije:
    • Pomivalno korito: 340 x 400 / 340 x 400 mm
    • Skupne dimenzije:  74x44 cm
    • Globina pomivalnega korita:  200 / 200 mm
  • Notranji radius: 10 mm za sodoben videz in enostavno vzdrževanje
  • Odtok: vgrajen odtok preprečuje, da bi ostanki hrane ostali v koritu
  • Pomivalno korito je iz enega kosa, zato v kotih ni varjenih spojev.
  • Garancija: 5 let tovarniške garancije
Dodatki:
  • Vključno z nerjavečim košarastim čepom
  • Easyclean preliv
  • Montažne sponke
  • Šablona za pomivalno korito, ki omogoča natančne, čiste in varne izreze
Specifikacije
Znamka Pure.Sink
Barva Nerjaveče jeklo
Višina 200mm
Serija Exclusivo
Izvedba Nad pultom
Izvedba Pod pultom
Izvedba Vlakvgradnji
Garancija 5 let
Material Nerjaveče jeklo
Minimalna velikost omare 80cm
Število zabojnikov 2
Odkapni del Ne
Dolžina 440mm
Izrez dolžina 400
Širina 740mm
Izrez širina 700
Polmer 10
Globina 200mm
Število pomivalnih korit 2
Premaz Noben
Razred izdelka Pomivalno korito
Barva pomivalnega korita Nerjaveče jeklo
Material korito Nerjaveče jeklo
Pomivalno korito Velikost korita 340x400/340x400mm
Način montaže pomivalnega korita Nad pultom
Način montaže pomivalnega korita Pod pultom
Način montaže pomivalnega korita Vlakvgradnji
Pomivalno korito globina 200mm
Izrezna mera Podgradnja 700x400mm
Izrezna mera Vgradnja vlakov 741x441mm
Izrezna mera Gradnja 720x420mm
Pomivalno korito Pipa Noben
Pomivalno korito notranji polmer 10mm
Pomivalno korito zunanji polmer 10mm
Pomivalno korito oblika Pravokotnik
Košarica samodejno praznjenje Ne
Skupna širina pomivalnega korita 740mm
Skupna dolžina pomivalnega korita 440mm
Vtič in preliv barva Nerjaveče jeklo
Model pomivalnega korita Dvojno pomivalno korito
Informacije o dostavi
Nega in vzdrževanje pomivalnega korita iz nerjavečega jekla
Redno čiščenje: vsak dan očistite s toplo milnico in mehko krpo, nato temeljito osušite
Sledite smeri vlaken: Vedno brisajte v smeri jeklenih vlaken, da preprečite mikro praske.
Tedensko poliranje: za dodatni lesk uporabite blago kremno čistilo in krpo iz mikrovlaken.
Odstranjevanje vodnega kamna: Takoj obdelajte z mešanico tople vode in belega kisa v razmerju 50/50.
Kisla hrana: Ne puščajte soli, kisa ali citrusov na površini. Lahko povzročijo luknjice.
Močne kemikalije: Ne uporabljajte belila, amoniaka ali čistil na osnovi klora.
Alternative
Pure.Sink Prestige Dvojno RVS korito 70x40 cm 10mm radij podgradnja, vgradnja in nadgradnja PPG343440-02 Pure.Sink Prestige Dvojno RVS korito 70x40 cm 10mm radij podgradnja, vgradnja in nadgradnja PPG343440-02
Trenutni izdelek
Znamka
Pure.Sink
Ausmann
Višina
200mm
Serija
Exclusivo
Oder
Izvedba
Pod pultom
Nad pultom
Izvedba
Vlakvgradnji
Nad pultom
Garancija
5 let
Dolžina
440mm
Izrez dolžina
400
Širina
740mm
Izrez širina
700
Globina
200mm
Število pomivalnih korit
2
Premaz
Noben
Način montaže pomivalnega korita
Pod pultom
Vlakvgradnji
Pomivalno korito globina
200mm
220mm
Izrezna mera Podgradnja
700x400mm
710x400mm
Izrezna mera Vgradnja vlakov
741x441mm
761x451mm
Izrezna mera Gradnja
720x420mm
730x420mm
Skupna širina pomivalnega korita
740mm
760mm
Skupna dolžina pomivalnega korita
440mm
450mm