Pure.Sink Exclusivo Gun Metal 1,5 pol in pol pomivalno korito 18+34 cm 10mm radij PEX183440-61
Številka artikla 1208971291
Brezplačna dostava
Novi zalogi pričakovani 29-06-2026
Znamka
Serija
Barva Variacije
Položaj velike posode Variacije
Levo Desno
214.000+ zadovoljnih strank
Enostavno vračilo v 30 dneh
Okolju prijazne možnosti dostave
Barvno obstojen
Vročinsko odporen
Odporen proti toplotnim šokom
Kakovost iz EU
Vse o tem izdelku
Informacije o izdelku
Pure.Sink Exclusivo Gun Metal 1,5 enojni pomivalni korit 18+34 cm  10 mm radius podgradnja, vgradnja in nadgradnja PEX183440-61.
Značilnosti:
  • Barva: Gun Metal
  • Oblika: Gladek, raven dno
  • Higienski in praktični: enostaven za čiščenje in brez nabiranja umazanije
  • Material: visokokakovostno nerjaveče jeklo 18/10
  • Rob: Zaradi 1 mm ravnega roba je popolnoma primeren za vgradnjo
  • Montaža: Primeren tudi za vgradnjo pod pultom in nad pultom
  • Dimenzije:
    • Pomivalno korito: 180 x 400 / 340 x 400 mm
    • Skupne dimenzije:  58x44 cm
    • Globina pomivalnega korita:  153 /185 mm
  • Notranji radius: 10 mm za sodoben videz in enostavno vzdrževanje
  • Odtok: vgrajen odtok preprečuje, da bi ostanki hrane ostali v koritu
  • Garancija: 5 let tovarniške garancije
Dodatki:
  • Vključuje Gun Metal košarico
  • Easyclean preliv
  • Montažne sponke
  • Šablona za pomivalno korito, ki omogoča natančne, čiste in varne izreze
Specifikacije
Znamka Pure.Sink
Barva Gun metal
Višina 185mm
Serija Exclusivo
Izvedba Nad pultom
Izvedba Pod pultom
Izvedba Vlakvgradnji
Garancija 5 let
Material Nerjaveče jeklo
Minimalna velikost omare 60cm
Število zabojnikov 1.5
Odkapni del Ne
Dolžina 440mm
Izrez dolžina 400
Širina 580mm
Izrez širina 540
Polmer 10
Globina 153/185mm
Število pomivalnih korit 1.5
Premaz PVD
Razred izdelka Pomivalno korito
Barva pomivalnega korita Gun metal
Material korito Nerjaveče jeklo
Pomivalno korito Velikost korita 180x400/340x400mm
Način montaže pomivalnega korita Nad pultom
Način montaže pomivalnega korita Pod pultom
Način montaže pomivalnega korita Vlakvgradnji
Pomivalno korito globina 153/185mm
Izrezna mera Podgradnja 540x400mm
Izrezna mera Vgradnja vlakov 581x441mm
Izrezna mera Gradnja 560x420mm
Pomivalno korito Pipa Noben
Pomivalno korito notranji polmer 10mm
Pomivalno korito zunanji polmer 10mm
Pomivalno korito oblika Pravokotnik
Košarica samodejno praznjenje Ne
Položaj velike posode Desno
Skupna širina pomivalnega korita 580mm
Skupna dolžina pomivalnega korita 440mm