Številka artikla 1208972429
Brezplačna dostava
Novi zalogi pričakovani 31-07-2026
Znamka
Serija
Pomivalno korito Velikost korita Variacije
Barva pomivalnega korita Variacije
214.000+ zadovoljnih strank
Enostavno vračilo v 30 dneh
Okolju prijazne možnosti dostave
Barvno obstojen
Vročinsko odporen
Odporen proti toplotnim šokom
Kakovost iz EU
Vse o tem izdelku
Informacije o izdelku
Značilnosti:
  • Barva: bronasta
  • Material: visokokakovostno nerjaveče jeklo 304
  • Montaža: Primerno za vgradnjo, vgradnjo v ravnino in podgradnjo
  • Dimenzije:
    • Pomivalno korito: 740 x 400 mm
    • Skupne dimenzije: 78 x 44 cm
    • Globina pomivalnega korita: 200 mm
  • Notranji radius: 10 mm za sodoben videz in enostavno vzdrževanje
  • Odtok: Sodoben čep, v katerem ostanejo ostanki hrane
Dodatki:
  • Vključno z bronastim pokrovom
  • Easyclean preliv
  • Montážní svorky
  • Šablona za pomivalno korito, ki omogoča natančne, čiste in varne izreze
Specifikacije
Znamka Pure.Sink
Barva Bronasta
Višina 200mm
Serija Luxion
Izvedba Nad pultom
Izvedba Pod pultom
Izvedba Vlakvgradnji
Garancija 5 let
Material Nerjaveče jeklo
Minimalna velikost omare 80cm
Število zabojnikov 1
Odkapni del Ne
Dolžina 440mm
Izrez dolžina 400
Širina 780mm
Izrez širina 740
Polmer 10
Globina 200mm
Število pomivalnih korit 1
Premaz PVD
Razred izdelka Pomivalno korito
Barva pomivalnega korita Bronasta
Material korito Nerjaveče jeklo
Pomivalno korito Velikost korita 740x400mm
Način montaže pomivalnega korita Nad pultom
Način montaže pomivalnega korita Pod pultom
Način montaže pomivalnega korita Vlakvgradnji
Pomivalno korito globina 200mm
Izrezna mera Podgradnja 740x400mm
Izrezna mera Vgradnja vlakov 781x441mm
Izrezna mera Gradnja 760x420mm
Pomivalno korito Pipa Noben
Pomivalno korito notranji polmer 10mm
Pomivalno korito zunanji polmer 10mm
Pomivalno korito oblika Pravokotnik
Košarica samodejno praznjenje Ne
Skupna širina pomivalnega korita 780mm
Skupna dolžina pomivalnega korita 440mm