Številka artikla 1208972836
Brezplačna dostava
Novi zalogi pričakovani 24-06-2026
Znamka
Serija
Barva Variacije
Pomivalno korito Velikost korita Variacije
214.000+ zadovoljnih strank
Enostavno vračilo v 30 dneh
Okolju prijazne možnosti dostave
Barvno obstojen
Vročinsko odporen
Odporen proti toplotnim šokom
Kakovost iz EU
Vse o tem izdelku
Informacije o izdelku
Značilnosti:
  • Barva: Zlata
  • Oblika: gladko, ravno dno
  • Higieničen in praktičen: enostaven za čiščenje in brez nabiranja umazanije
  • Material: Visokokakovostno nerjaveče jeklo 18/10
  • Rob: Zaradi 1 mm ravnega roba je popolnoma primeren za vgradnjo
  • Montaža: Primerno tudi za vgradnjo pod pultom in nad pultom
  • Notranji polmer: 10 mm za sodoben videz in enostavno vzdrževanje
  • Odtok: vgrajen odtok preprečuje, da bi ostali ostanki hrane
  • Garancija: 5-letna tovarniška garancija
Dodatki:
  • Vključuje zlato zaporko za košaro
  • Easyclean preliv
  • Montažne sponke
  • Šablona za pomivalno korito, ki omogoča natančne, čiste in varne izreze
Specifikacije
Znamka Pure.Sink
Barva Zlato
Višina 200mm
Serija Udobje
Izvedba Nad pultom
Izvedba Pod pultom
Izvedba Vlakvgradnji
Garancija 5 let
Material Nerjaveče jeklo
Minimalna velikost omare 40cm
Število zabojnikov 1
Odkapni del Ne
Dolžina 440mm
Izrez dolžina 400
Širina 380mm
Izrez širina 340
Polmer 10
Globina 180mm
Število pomivalnih korit 1
Premaz PVD
Razred izdelka Pomivalno korito
Barva pomivalnega korita Zlato
Material korito Nerjaveče jeklo
Pomivalno korito Velikost korita 340x400mm
Način montaže pomivalnega korita Nad pultom
Način montaže pomivalnega korita Pod pultom
Način montaže pomivalnega korita Vlakvgradnji
Pomivalno korito globina 180mm
Izrezna mera Podgradnja 340x400mm
Izrezna mera Gradnja 360x420mm
Pomivalno korito Pipa Noben
Pomivalno korito notranji polmer 10mm
Pomivalno korito zunanji polmer 10mm
Pomivalno korito oblika Pravokotnik
Košarica samodejno praznjenje Ne
Skupna širina pomivalnega korita 380mm
Skupna dolžina pomivalnega korita 440mm